İşletme sahibimiz Mustafa ERGİN, 1998 yılından itibaren süt ürünleri üretimi sektöründe yeralmaktadır. 1998 yılından 2014 yılına kadar Antalya Varsak adresinde küçük bir fabrikada üretim gerçekleştirmekteydi. Artan talep, mevcut ürünlerimizdeki kaliteyi artırmak ve yeni ürünler üretebilmek için 2014 yılında işletmeyi organize sanayi bölgesine taşımıştır.
      
         Fabrikamız 5100 m2 alan üzerine kurulmuştur ve 1835 m2 kapalı alana sahiptir. 2016 yılında Antalya bölgesinde yeralan üçüncü büyük süt ürünleri üretimi işletmesidir. Günlük 80 ton süt işleme kapasitesine sahip fabrikamızda yoğurt, yöresel peynirler, tereyağı üretimi yapılmaktadır.
        Teknolojiyi kullanarak ve  %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, üretim planlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmek ve aynı zamanda geliştirmek için sürekli araştırma ve geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmalarımızı işletme sahibimizin bilgi birikimi, teknik personelimiz ve deneyimli personelimiz ile yürütülmektedir.
      
        Toplam Kalite Yönetimi ilkelerini esas alarak ham maddeden son ürüne kadar oluşan zincirde tüketici sağlığını olumsuz etkilemeyecek şekilde yasal mevzuatlara uygun olarak lezzetli ürünler üretmeyi ilke edindik.

MARKALARIMIZ
arkaplan
Copyright © 2017  www.ciftcisut.com
Web Tasarım : www.benzinbilgisayar.com
header

Tip: Upload all the published files to the same folder of your website, then copy and paste the "embed code" below to your webpage to embed this flash slide show on your website.

Embed Code:

HTML5 templates are based on HTML5 Canvas element. So far, most modern browsers , including Firefox, Chrome, Safari, Opera, IE9, etc. can support HTML5 functions. As to Chrome or Opera, it doesn't allow to load local XML files, thus you can't use Chrome or Opera to preview the slideshows saved in local disk, the preview will be OK after you upload them to your servers.
If you want to load the local XML file for Chrome or Opera, please refer to the following tutorial and reset for your web Browser: http://www.photo-flash-maker.com/html5-slideshow-preview.html.